Ariana | Blogger | X X X X

4.10.2015

O mnieNa imię mam Oliwia.
Blondyna z krwi i kości, niestereotypowa. Studentka. Optymistka, może trochę niepoprawna, ale to jakiś sposób na smutne chwile. Miłośniczka zwierząt, wegetarianka. Uwielbia kulturę brytyjską.


Zainteresowania? Czytanie książek oczywiście, ale także muzyka, film, fotografia, redagowanie najróżniejszych tekstów oraz podróże. Samą siebie zawsze określam jako częściowo aspołeczną, więc zamykanie się w swoim pokoju i czytanie najróżniejszych książek nigdy mi nie przeszkadzało i raczej nie będzie. Jeśli chodzi o upodobania książkowe, to bardzo lubię czytać powieści fantasy, obyczajowe, kryminały, a ostatnio także horrory.
2 komentarze:

  1. Wydaje mi się, że każdy mól książkowy jest lekko aspołeczny ;) bo ja również uwielbiam zamykać się z dala od świata z książkami, zawsze tak było i będzie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja zauważyłam sama na sobie jak się w ciągu roku zmieniłam. Nie wiem czy na dobre czy na złe. Ale z dziewczyny która codziennie wychodziła ze znajomymi, robiła szalone, naprawdę szalone rzeczy, stałam się osobą lekko aspołeczną. A wszystko dzieki mojej największej przyjaciółce książce ;)

    OdpowiedzUsuń

Skoro już do mnie trafiłeś, Drogi Czytelniku, proszę zostaw po sobie ślad. Powiedz, czy Ci się podobało to co napisałam, czy też nie. Ja naprawdę nie gryzę :)
Uwierz, że każdy komentarz to dla mnie powód do uśmiechu i motywacja do dalszego pisania!