Nowości od wydawnictwa IUVI // Poradnik dla smoków, Potomkowie i Pax

  
Dokładnie 26.10. miała miejsce premiera trzech nowości od wydawnictwa IUVI, Poradnika dla smoków, Potomków i Paxa. Każda z nich zapowiada się naprawdę zacnie, sama będę je w najbliższym czasie czytać i recenzować. W rozwinięciu zostawię dla Was nieco więcej informacji o każdej z tych książek.

Bohater wieków - Brandon Sanderson


Znalezione obrazy dla zapytania bohater wieków sanderson

Autor: Brandon Sanderson
Tytuł: Bohater Wieków
Tytuł oryginału: Hero of Ages
Wydawnictwo: MAG
Data wydania: 10.2015
Liczba stron: 672

Allomanci kontra Zniszczenie

Bohater Wieków to powieść zwieńczająca trylogię o przygodach Vin i Elenda. Nie jest to oczywiście ostatnia historia, której akcja rozgrywa się w tym stworzonym przez Sandersona świecie, jednak w kolejnych bohaterowie ze Z mgły zrodzonego są jedynie elementem legend i opowieści z dawnych czasów. W tej powieści po raz ostatni spotykamy się z naszymi ulubionymi bohaterami, jednak nie ma się co smucić, ponieważ autor przygotował prawdziwie epicki finał tej historii.

Coś świętego - Sarrah Dessen

Znalezione obrazy dla zapytania coś świętego
Autor: Sarrah Dessen
Tytuł: Coś świętego
Tytuł oryginału: Saint Anything
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 14.09.2016
Liczba stron: 416

Sydney przez całe życie czuła się niewidzialna. Zawsze przyćmiewał ją starszy brat – obiekt dumy i uwielbienia rodziców. Pozostawiona sama sobie, szuka akceptacji u znajomych. 
Pewnego dnia zaprzyjaźnia się z rodziną Chathamów: z Laylą, która zawsze wybiera niewłaściwych chłopaków, utalentowaną Rosie, która z własnej winy przegrała wielką szansę, a także ich matką, która mimo ciężkiej choroby jest oparciem dla wszystkich.
Ale to Mac, starszy brat Layli – spokojny, zrównoważony i opiekuńczy – sprawia, że Sydney rodzi się na nowo. Wreszcie czuje, że ktoś naprawdę ją dostrzega. (lubimyczytac.pl)

Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Zaczytana Blondynka są moją własnością i nie zgadzam się na ich kopiowanie bez mojej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).