Podsumowanie września


Wrzesień minął niesamowicie szybko :(
Czas na małe podsumowanie!


~Liczba przeczytanych książek: 7
~Łącznie przeczytanych stron: 2 257,
  co daje około 75 stron dziennie :)

~Bilans bloga:

  • Liczba postów: 35
  • Liczba komentarzy: 113
  • Liczba odsłon: 3116
  • Liczba obserwatorów: 28

~Co poza tym działo się we wrześniu?

Wróciłam do szkoły, co mnie orzeźwiło i przywróciło do rzeczywistości. Ciężka praca przed maturą rozpoczęła się, a ja, jako ambitny człowieczek chcę zdawać niemiecki w podstawie i niemal codziennie nadrabiam zaległości, które przez te pięć lat nauki mi się nazbierały. Poza tym moja jedyna najukochańsza siostra  miała urodziny, i spędziłyśmy naprawdę miły weekend na świętowaniu. Byłam na wyjeździe projektowym w Warszawie, z którego zdjęcia możecie oglądać na blogu. Wrzesień zakońćzył się dla mnie cudownie, bo nareszcie zdałam prawo jazdy (nie powiem za którym razem ;p)! Jeeej!!
A bardziej z blogowych rzeczy, to pojawił się pierwszy konkurs, który nadal trwa i zachęcam do wzięcia udziału. Do wygrania jest powieść Otwórz oczy, zaraz świt, która podbiła moje serce, więc zapraszam :)
Już niedługo dodam wrześniowy stosik, być może w wersji video (co o tym sądzicie?).

A październik zapowiada się równie ciekawie. Już w sobotę mam wyczieczkę projektową do Lublina i Kazimierza Wielkiego, z której chcę zrobić vloga. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

8 komentarzy:

Skoro już do mnie trafiłeś, Drogi Czytelniku, proszę zostaw po sobie ślad. Powiedz, czy Ci się podobało to co napisałam, czy też nie. Ja naprawdę nie gryzę :)
Uwierz, że każdy komentarz to dla mnie powód do uśmiechu i motywacja do dalszego pisania!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Zaczytana Blondynka są moją własnością i nie zgadzam się na ich kopiowanie bez mojej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).